Pieredzes apmaiņa mūsu skolā.

Š.g. 29. novembrī pie mums viesojās Tukuma, Engures un Jaunpils novadu sākumskolas skolotājas. Mēs iepazīstinājām skolotājas ar skolu, parādījām mācību stundas, analizējām tās, diskutējām par SKOLU 2030.
Tā kā šodien ir nelabvēlīgi laika apstākļi Dabas takas apmeklējumam, vai sajūtu takai, braucām ciemos pie mūsu jaukās raganiņas Ivitas, kur saņēmām tik daudz labo emociju! Paldies!!! Paldies kolektīvam, bet īpaši manām SKOLOTĀJĀM - Maijai, Sintijai, Laurai un Airai!

Sagatavoja: Natālija Liepiņa (Direktore)

.