Animācijas darbnīca bērniem

Lai paplašinātu skolēnu redzesloku un radītu dziļāku priekšstatu par tādu, bērniem tuvu tēmu kā animācija, Sēmes sākumskolas skolēni 19.decembrī apmeklēja „Skolas soma” projekta piedāvāto aktivitāti – radošo nodarbību „Animācijas filmas veidošana”. Pasākuma ietvaros skolēni vispirms iepazinās ar latviešu zināmākajiem anamātoriem (Burovs, Stiebre) u.c. kā arī ar zināmākajiem darbiem. Lielākai daļai bērnu bija pārsteigums, ka šīs filmas ir radītas Latvijā.  Pārsteigums bija arī sarežģītais animācijas filmas tapšanas process. Pasākuma otrajā daļā skolēni sadalījās darba grupās, lai veidotu savu animācijas filmu.Gala rezultātā tapa filma „Ceļš uz Ziemassvētkiem”, kuras gatavo versiju saņēmām skolā.

Fotogrāfijas sadaļā Galerija, izveidotā animācija -  instagram.com, facebook.com

Sagatavoja: skolotājas D. Jēgere, S. Rundāne

.