Kultūras dienas ietvaros mūsu skolas audzēķņi apmeklēja  bezmaksas leļļu teātra izrādi „Labākais draugs” Tukuma KN (finansē Tukuma novada Domes atbalsta programma „Par pašvaldības atbalstu Tukuma novada ģimenēm ar bērniem”), kur interesantā, jautrā un bērniem saprotamā veidā varēja iepazīt īstas draudzības pamatprincipus, kā arī gūt mācību par to, kas kaitē savstarpējām attiecībām.

Pēc izrādes,rudens saules pielietajā Brīvības laukumā, tika ieturētas brokastis, izlocītas kājas un uzņemts kopīgs foto.

Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros, Sēmes sākumskolas  audzēkņi  devās uz Tukuma bibliotēku, kur iepazinās ar dažādām nodaļām un to darbību, noskaidroja, kā kļūt par bibliotēkas klientu, kā izvēlēties grāmatas, kas ir POSTCROSSING, kā arī piedalījās erudīcijas konkursā par Latviju un radošajā darbnīcā gatavoja apsveikumus draugiem.

Pasākums bija kā aizraujoša un mūsdienīga mācību stunda , kuras laikā bērni guva ne tikai noderīgu informāciju , bet arī pozitīvas emocijas un spilgtus iespaidus.

Fotogrāfijas sadaļā Galerija

Sagatavoja